X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting Paketleri

Kurumsal Hosting paketleri yüksek RAM, CPU ve limitsiz özellikleri ile web sitenizi ziyaretçilerine kesintisiz sunmak için güvenli CloudLinux alt yapısına sahip güçlü bir hosting hizmetidir.

kurumsal hosting

Kurumsal Hosting 1

588,57 ₺
%30 İndirim
411,98 ₺ /Yıllık

3 yıllık alımda geçerlidir

 • 2 Domain Barındırma
 • 15 GB SSD Disk
 • 30 GB Aylık Trafik
 • 15 Adet E-Posta
 • Limitsiz Sub Domain
 • Limitsiz MySQL
kurumsal hosting paketleri

Kurumsal Hosting 2

811,72 ₺
%30 İndirim
568,23 ₺ /Yıllık

3 yıllık alımda geçerlidir

 • 3 Domain Barındırma
 • 30 GB SSD Disk
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • Limitsiz E-Posta
 • Limitsiz Sub Domain
 • Limitsiz MySQL
kurumsal hosting satın al

Kurumsal Hosting 3

1.294,75 ₺
%30 İndirim
906,33 ₺ /Yıllık

3 yıllık alımda geçerlidir

 • 4 Domain Barındırma
 • Limitsiz SSD Disk
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • Limitsiz E-Posta
 • Limitsiz Sub Domain
 • Limitsiz MySQL
kurumsal hosting al

Kurumsal Hosting 4

2.001,11 ₺
%30 İndirim
1.400,79 ₺ /Yıllık

3 yıllık alımda geçerlidir

Popüler
 • 5 Domain Barındırma
 • Limitsiz SSD Disk
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • Limitsiz E-Posta
 • Limitsiz Sub Domain
 • Limitsiz MySQL

Rakipsiz Kurumsal Hosting

Kurumsal hosting paketleri işinize kesintisiz devam edebilmeniz için hazırlandı. Kurumsal sunucularımız ve network donanımlarımızın tamamı üst düzey bileşenlerden oluşmaktadır. Rakipsiz performansı ile güçlü bir hosting altyapısına sahip olun. Konuk Bilişim ayrıcalıklı desteğine güvenebilirsiniz, 7 gün 24 saat çözüm odaklı teknik desteğimiz ile daima yanınızdayız.

Yüksek Performans

Hızlı açılan ve müşterilerini bekletmeyen bir web sitesi için RAM ve CPU performansından ödün vermeyin. Yüksek performans için maksimum kaynak tüketiminde bile kesintisiz güç sağlayın. Trafik limitlerine takılmadan web sitenize ziyaretçi almaya devam edin. Kurumsal Hosting paketlerini, şirketiniz için en verimli şekilde hazırladık.

Maksimum Güvenlik

Konuk Bilişim, kötü amaçlı yazılımları tespit eden, temizleyen ve ardından sitenizi koruyan üç katmana sahip, kapsamlı bir güvenlik sağlar. Antivirüs, Firewall, WAF, PHP Güvenlik Katmanı ve daha fazlası ile web siteniz siber saldırılara karşı güçlü koruma altında barındırılır.

Kurumsal Mail

Şirketinizin prestiji ve güvenilirliği için kurumsal mail kullanmaya başlayın. Dilediğiniz kadar mail adresi oluşturun ve müşterilerinize kurumsal mail adresiniz üzerinden e-mail gönderin. Yüksek kotaya sahip kurumsal mailiniz ile limitlere takılmazsınız ve Anti-spam korumamız ile spam maillere karşı güvende kalırsınız.

İşletmelerin veya yüksek trafikli web sitelerinin ihtiyacı olan tam performansı ve stabil web sitesi yayını sağlayan yüksek CPU ve RAM ile geliştirilmiş haline Kurumsal Hosting hizmeti denir. Bu paketlerin en büyük özelliği CPU ve RAM özelliklerinin gelişmiş olmasının yanı sıra SSD disklerinin de kapasitesinin artması ve Limitsiz trafiğe sahip olmalarıdır.
Bu işlemi dilerseniz hızlı bir şekilde sizin için gerçekleştiriyoruz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek veya müşteri paneliniz üzerinden kolayca mevcut paketinizi tek tıkla ihtiyacınız olan Kurumsal Hosting paketine yükseltebilirsiniz.
Kurumsal Hosting paketlerimizin özelliklerine göre ek web sitesi tanımlaması yapılabilmektedir. Kurumsal Hosting paket özelliklerini inceleyerek barınabilir site sayısını öğrenebilirsiniz. Eklenecek siteler için ayrı cPanel hesapları tanımlanmaz, mevcut cPanel hesabı içerisine addon domain olarak eklenir.
Hayır, teknik bilgiye ihtiyacınız yok, Konuk Bilişim yeni hosting kullanıcıları için profesyonel yönetim paneli ile her şeyi olabildiğince kolaylaştırıyor. E-posta adresi oluşturmak veya içerik yönetimi sistemi (WordPress, OpenCart vb.) kurulumu gibi birçok yapılan işlemi hiçbir teknik bilgi ihtiyacı olmadan birkaç tıklama ile müşteri panelinden yapılabilmesini sağlamaktadır. En yaygın olarak gerçekleştirilen işlemler içinse nasıl yapabileceğinizi gösteren anlatımlar içeren blog paylaşımlarımız ve hızlıca yapabileceğiniz işlemleri içeren bilgi bankamız mevcuttur. Daima size yardımcı olacak teknik destek ekibimize de müşteri panelinizden ticket oluşturarak destek alabilirsiniz.
Evet! Daima en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilmeniz için kolay ve hızlı şekilde paneliniz üzerinden paket yükseltme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal Hosting sağlayıcınız olarak Konuk Bilişim'i seçmenizin faydalarından biri de budur. Yükseltme prosedürünü mümkün olduğunca en basite indirgedik. Böylece bütçenize uygun bir planda başlayabilir ve web siteniz büyüdükçe paketinizi de yükseltebilirsiniz. Her zaman sizin yanınızdayız ve sizinle birlikte büyümek için hazırız!
Farklı bir hosting sağlayıcısından Konuk Bilişim'e gelen müşterilerimiz için ücretsiz geçiş hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz hizmetimiz cPanel'den > cPanel'e taşıma için geçerlidir.
Sipariş oluşturma sayfasında *opsiyonel olarak sunulan yedekleme hizmetimiz ile sunucularımızı yedekleriz, verileri özel bir sunucuda tutarız. Günlük ve haftalık yedekleme seçeneğine sahip hizmetimiz ile verileriniz daima güvende.
Performans ve hız için verdiğimiz gayretin yanı sıra güvenlik içinde çok büyük önem veriyoruz. Çünkü saldırılara karşı güvenliğinden emin olamayacağınız bir siteye sahip olmanızın bir anlamı olmayacağını biliyoruz. Tüm kullanıcılarımızı korumak için sunucularımızın mümkün olduğunda güçlü ve güvenli olduğundan emin olmak için ekstra çaba sarf ediyoruz. Gelişmiş, özel yapılandırılmış güvenlik yazılımları kullanıyor ve altyapımızı düzenli aralıklarla güncelliyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.
Top