X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet sunmak amacıyla 2012 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

2012 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, 2019 yılı itibari ile hosting sektöründe ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere entegre olmaktayız.

Müşterilerimize, kesintisiz olarak en kalite internet hizmetlerini sunmak, hızlı ve güvenilir internet hizmeti ile tam olarak tüm ihtiyaçları tek bir panel üzerinden gerçekleştirmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilere ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi internet hizmetini sunmak, internet hizmetleri sektöründe şiretimizi en üst sıralara çıkarmak ve Türkiye'de internet hizmetleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Tüm sunucularımız Türkiye lokasyon Tier3+ sertifikasına sahip veri merkezinde barınmaktadır. Türkiye'nin verisi Türkiye'de kalsın diye tamamen yasal mevzuatlara uygun barındırma hizmeti sağlamaktayız. Yedekli internet altyapısı, ups ve jeneratörler ile %99 uptime garantisi altındasınız. Sunucularımızın ve network donanımlarımızın tamamı üst düzey kurumsal ölçekli bileşenlerden oluşmaktadır.
Tüm hizmetlerimiz de satın aldığınız periyod boyunca sabit fiyat garantisi verilmektedir. Kullandığınız hizmetin yenileme süresi geldiğinde, fiyat güncellemesi yapılmışsa, güncellenen fiyat üzerinden yenileme yapabilirsiniz. Önceden satın alınan uzun dönem periyodları fiyat artışından etkilenmeden, satın alınan süre sonuna kadar sabit fiyat garantisi ile sunulmaktadır.
Farklı bir firmada bulunan hizmetinizi Konuk Bilişim'e taşımak istiyorsanız, ilk adım bir Konuk Bilişim hesabı oluşturmaktır. Taşımak istediğiniz hizmetinizi web sitemiz üzerinden satın aldıktan sonra destek talebi oluşturmanız yeterlidir. Ekibimiz sizin için ücretsiz olarak hizmetinizi taşıyacaktır. Taşıma işlemine başlamadan önce detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Evet! Hemen web sitemiz üzerinden üyeliğinizi oluşturup destek talebi oluşturarak sorularınızı iletebilirsiniz. Tüm teknik konularda ekibimiz destek sistemimiz üzerinden, yazılı olarak geri dönüş sağlamaktadır. Satın alım öncesi bizimle görüşmek isterseniz kurumsal iletişim numaramız 0850 480 4191 arayarak ulaşabilirsiniz.

En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir bilişim hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de bilişim firması denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

5

K

Mutlu Müşteri

90

+

Özel Proje

40

+

Kurumsal Partner

10

+

Başarı Ödülü

Çok Değerli Müşteri

Yorumlarımız

müşteri yorumu
değerli müşteri yorumu
yorum alanı
yorum görseli

Web tasarım ve hosting hizmeti aldık, domainimizi kaydettik. Profesyonel ekibi ile her konuda desteklerini eksik etmedi. Ayrıca iş bilgisayarı seçiminde ve kurulumda işlemlerde en iyi şekilde yardımcı oldu. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Kadriye K.

Aldığım domain ve hosting hizmetinden dolayı çok memnun kaldım ve özel olarak ilgilenen müşteri temscilerine düzenli mail atan sistemlere teşekkür ederim.

Bilal T.

Hosting hizmeti aldım. Geç saatte sipariş oluşturmama rağmen hemen kullanıma açıldı, sorunsuz kullanıyorum öneririm. Sorunsuz ve hızlı hizmet için teşekkürler Konuk Bilişim.

Begüm Y.

Aldığım hizmetlerden çok memnun kaldım. Güler yüzlü personel ve ulaşılabilirliği çok kolaylık sağlıyor.

Hakkı P.
Top