• Domain
 • Hosting
 • Sunucu
 • Diğer Hizmetler
 • Kurumsal
Sepet 0

Reseller Hosting

Reseller Hosting paketleri birden fazla web sitesini barındırabilme ve WHM panel ile satışını yapabilmenizi sağlamaktadır. Müşterileriniz ve kendi web siteleriniz için reseller hosting seçiminizi yapın, ışık hızında hosting kullanın!
Reseller Hosting 1
10 Site
20 GB
100 GB
100 Adet
20 Adet
50 Adet
Reseller Hosting 2
20 Site
60 GB
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Reseller Hosting 3
30 Site
80 GB
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Reseller Hosting 4
40 Adet
100 GB
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
10 SiteBarındırma
20 GBSSD Disk
100 GBAylık Trafik
100 AdetE-Posta
20 AdetMySQL
50 Adet Subdomain
49,85 TL AYLIK
SATIN AL
20 SiteBarındırma
60 GBSSD Disk
LimitsizAylık Trafik
LimitsizE-Posta
LimitsizMySQL
LimitsizSubdomain
75,19 TL AYLIK
SATIN AL
30 SiteBarındırma
80 GBSSD Disk
LimitsizAylık Trafik
LimitsizE-Posta
LimitsizMySQL
LimitsizSubdomain
127,20 TL AYLIK
SATIN AL
40 SiteBarındırma
100 GBSSD Disk
LimitsizAylık Trafik
LimitsizE-Posta
LimitsizMySQL
LimitsizSubdomain
169,23 TL AYLIK
SATIN AL

Sık Sorulan Sorular

Aklınızda ki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.
 • Reseller Hosting Nedir?
  Reseller bayi hosting paketleri, reklam ve markamızı içermeden sunularak hosting barındırma hizmeti verebilmeniz için oluşturulmuştur. Sunucu bakımı, ek yazılım lisansları, sunucu masrafları ve daha fazla ek masraflara maruz kalmadan kendi hosting şirketinizi oluşturmanıza olanak tanır. Reseller Hosting Paketleri web tasarım, geliştirme ve diğer iş hizmetleri sunan serbest çalışanlar veya ajanslar için idealdir. Reseller Hosting ile müşterileriniz, kendi web siteleri için satın alım yapıyor ve siz sunucu sahipliği yapıyormuş gibi kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda dilerseniz hosting satışı gerçekleştirmeden birden fazla web sitenizi de Reseller sayesine kolayca tek panel üzerinde barındırıp kontrol altına alabilirsiniz.
 • Reseller Hosting ile Para Kazanabilir miyim?
  Evet, kesinlikle bu iyi bir fikir! Reseller hosting paketleri para kazanmak için tasarlanmıştır. Kendi markanızı tanıtın, müşterilerinizden sürekli gelir elde edin ve sunduğunuz diğer hizmetlerle birlikte hosting barındırma hizmeti de sunun.
 • Kendi Hosting Paketlerimi Oluşturabilecek miyim?
  Kendi paketlerinizi oluşturabilecek ve müşterilerinize ssd disk alanı, aylık trafik limiti ve e-posta oluşturma vb. gibi sınırsız planlar sunma gibi çok az veya çok miktarda limitler ekleyebileceksiniz. Reseller Hostinginizdeki paket kaynaklarınız ile sınırlı kalacaksınız.
 • Müşterilerim İçin Ayrı cPanel Hesapları Oluşturabilecek miyim?
  Bir Reseller satıcı olarak müşterileriniz için yeni hesaplar oluşturabilecek ve her birine ayrı bir cPanel sağlayabileceksiniz. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz WHM panel giriş bilgilerinize ulaşabileceksiniz.
 • Reseller Hosting Paketleri Reklam veya Marka İçeriyor mu?
  Hayır, Reseller hizmetimiz %100 markasız dır. Sunucularımız tamamen anonim olacak şekilde tasarlanmıştır ve size tam markalama imkanı sunar. Dilerseniz, ns1.alanadiniz.com & ns2.alanadiniz.com gibi kendi özel ad sunucularınızı da oluşturabileceksiniz.
 • Mevcut Web Sitelerimi Resellera Taşıyabilir misiniz?
  Farklı bir hosting sağlayıcısından Konuk Bilişim'e gelen müşterilerimiz için ücretsiz geçiş hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz hizmetimiz cPanel'den > cPanel'e taşıma için geçerlidir.
 • Reseller Paketimi Daha Yüksek Paketlere Yükseltebilir miyim?
  Paketinizi daha güçlü bir çözümle değiştirmeye karar verirseniz, tek yapmanız gereken müşteri panelinizden tek tıkla yükseltme butonuna tıklamaktır! Dakikalar içinde kolayca paketinizi yükseltebilirsiniz! Dilerseniz müşteri panelinizden bir destek talebi göndererek bizimle iletişime geçebilir ve yükseltme talep edebilirsiniz. Tüm süreç, birkaç dakika içinde ve hiçbir kesinti olmadan sorunsuz şekilde tamamlanabilir.
 • Reseller Hesabımda Bulunan Hosting Hesapları İçin Yedek Alabilir misiniz?
  Sipariş oluşturma sayfasında *opsiyonel olarak sunulan yedekleme hizmetimiz ile sunucularımızı yedekleriz, verileri özel bir sunucuda tutarız. Günlük ve haftalık yedekleme seçeneğine sahip hizmetimiz ile verileriniz daima güvende.
 • Reseller Hostingimde Her Türlü İçeriği Barındırabilir miyim?
  Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.
 • Sunucularınız Nerede Barındırılıyor?
  Tüm sunucularımız Türkiye'de Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Sunucularımız Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahiptir. Sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.