• Domain
 • Hosting
 • Sunucu
 • Diğer Hizmetler
 • Kurumsal
Sepet 0

Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting paketleri yüksek RAM, CPU ve limitsiz özellikleri ile web sitenizi ziyaretçilerine kesintisiz sunmak için güçlü bir hosting hizmetidir. Yüksek performans CloudLinux sunucular, web siteniz %100 SSD ışık hızında!
Kurumsal Hosting 1
2 GB
2 Core
15 GB
30 GB
15 Adet
1 Alan
Kurumsal Hosting 2
3 GB
2 Core
30 GB
Limitsiz
Limitsiz
2 Alan
Kurumsal Hosting 3
3 GB
3 Core
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
3 Alan
Kurumsal Hosting 4
4 GB
4 Core
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
4 Alan
2 GBRAM
2 CoreCPU
15 GBSSD Disk
30 GBAylık Trafik
15 AdetE-Posta
1 AlanBarındırma
299,88 TL YILLIK
SATIN AL
3 GBRAM
2 CoreCPU
30 GBSSD Disk
LimitsizAylık Trafik
LimitsizE-Posta
2 AlanBarındırma
413,55 TL YILLIK
SATIN AL
3 GBRAM
3 CoreCPU
LimitsizSSD Disk
LimitsizAylık Trafik
LimitsizE-Posta
3 AlanBarındırma
659,66 TL YILLIK
SATIN AL
4 GBRAM
4 CoreCPU
LimitsizSSD Disk
LimitsizAylık Trafik
LimitsizE-Posta
4 AlanBarındırma
1.019,44 TL YILLIK
SATIN AL

Sık Sorulan Sorular

Aklınızda ki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.
 • Kurumsal Hosting Nedir?
  İşletmelerin veya yüksek trafikli web sitelerinin ihtiyacı olan tam performansı ve stabil web sitesi yayını sağlayan yüksek CPU ve RAM ile geliştirilmiş haline Kurumsal Hosting hizmeti denir. Bu paketlerin en büyük özelliği CPU ve RAM özelliklerinin gelişmiş olmasının yanı sıra SSD disklerinin de kapasitesinin artması ve Limitsiz trafiğe sahip olmalarıdır.
 • Web Hostingimi Kurumsal Hosting Planına Nasıl Yükseltebilirim?
  Bu işlemi dilerseniz hızlı bir şekilde sizin için gerçekleştiriyoruz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek veya müşteri paneliniz üzerinden kolayca mevcut paketinizi tek tıkla ihtiyacınız olan Kurumsal Hosting paketine yükseltebilirsiniz.
 • Kurumsal Hosting Kaç Adet Alan Adı İçerebilir?
  Kurumsal Hosting paketlerimizin özelliklerine göre ek web sitesi tanımlaması yapılabilmektedir. Kurumsal Hosting paket özelliklerini inceleyerek barınabilir site sayısını öğrenebilirsiniz. Eklenecek siteler için ayrı cPanel hesapları tanımlanmaz, mevcut cPanel hesabı içerisine addon domain olarak eklenir.
 • Kurumsal Hosting Paketlerinizi Kullanmak İçin Teknik Bilgim Olması Gerekir mi?
  Hayır, teknik bilgiye ihtiyacınız yok, Konuk Bilişim yeni hosting kullanıcıları için profesyonel yönetim paneli ile her şeyi olabildiğince kolaylaştırıyor. E-posta adresi oluşturmak veya içerik yönetimi sistemi (WordPress, OpenCart vb.) kurulumu gibi birçok yapılan işlemi hiçbir teknik bilgi ihtiyacı olmadan birkaç tıklama ile müşteri panelinden yapılabilmesini sağlamaktadır. En yaygın olarak gerçekleştirilen işlemler içinse nasıl yapabileceğinizi gösteren anlatımlar içeren blog paylaşımlarımız ve hızlıca yapabileceğiniz işlemleri içeren bilgi bankamız mevcuttur. Daima size yardımcı olacak teknik destek ekibimize de müşteri panelinizden ticket oluşturarak destek alabilirsiniz.
 • Web Sitem Büyüdükçe Paketimi Yükseltebilir miyim?
  Evet! Daima en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilmeniz için kolay ve hızlı şekilde paneliniz üzerinden paket yükseltme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal Hosting sağlayıcınız olarak Konuk Bilişim'i seçmenizin faydalarından biri de budur. Yükseltme prosedürünü mümkün olduğunca en basite indirgedik. Böylece bütçenize uygun bir planda başlayabilir ve web siteniz büyüdükçe paketinizi de yükseltebilirsiniz. Her zaman sizin yanınızdayız ve sizinle birlikte büyümek için hazırız!
 • Farklı Bir Yerde Barındırdığım Web Sitemi Sizin Sunucunuza Taşıyabilir Misiniz?
  Farklı bir hosting sağlayıcısından Konuk Bilişim'e gelen müşterilerimiz için ücretsiz geçiş hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz hizmetimiz cPanel'den > cPanel'e taşıma için geçerlidir.
 • Kurumsal Hosting Paketleri İçin Yedekleme Yapıyor musunuz?
  Sipariş oluşturma sayfasında *opsiyonel olarak sunulan yedekleme hizmetimiz ile sunucularımızı yedekleriz, verileri özel bir sunucuda tutarız. Günlük ve haftalık yedekleme seçeneğine sahip hizmetimiz ile verileriniz daima güvende.
 • Kurumsal Hosting Fiyatları Politikanız Nedir?
  Kurumsal Hosting paketlerimizin fiyatlarını doğrudan etkileyen faktörler, sitenin kullanmak istediği ssd disk alanı ve aylık trafik limiti gibi kriterlerdir. Limitler ve kullanılan RAM, CPU arttıkça orantılı olarak fiyatlar artmaktadır. Fazla disk alanı kaplayan ve sürekli olarak trafik çeken web sitesine sahipseniz seçiminizde RAM ve CPU oranlarına da önem göstermelisiniz. Bu sayede son derece stabil ve hızlı bir web sitesi yayını gerçekleştirebilirsiniz. Web sitenizin ihtiyacı olan disk alanı, trafik genişliği, oluşturmanız gereken e-posta hesabı sayısı gibi özellik gereksinimleri göz önünde tutarak, limitlere göre hazırlanmış fiyatlandırmaya sahip paketlerimizden satın alım yapabilirsiniz.
 • Kurumsal Hosting Paketleriniz İçin Güvenlik Önlemleri Alınıyor mu?
  Performans ve hız için verdiğimiz gayretin yanı sıra güvenlik içinde çok büyük önem veriyoruz. Çünkü saldırılara karşı güvenliğinden emin olamayacağınız bir siteye sahip olmanızın bir anlamı olmayacağını biliyoruz. Tüm kullanıcılarımızı korumak için sunucularımızın mümkün olduğunda güçlü ve güvenli olduğundan emin olmak için ekstra çaba sarf ediyoruz. Gelişmiş, özel yapılandırılmış güvenlik yazılımları kullanıyor ve altyapımızı düzenli aralıklarla güncelliyoruz.
 • Kurumsal Hostingimde İstediğim Her Türlü İçeriği Barındırabilir miyim?
  Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.
 • Sunucularınız Nerede Barındırılıyor?
  Tüm sunucularımız Türkiye'de Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Sunucularımız Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahiptir. Sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.