X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
TRY

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Firmamız Hakkında;

Firmamız, bireysel ve kurumsal müşterilerine Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2012 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.


2012 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, 2019 yılı itibari ile hosting sektöründe ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere entegre olmaktayız.


Bu amaçla Şubat 2019 ile beraber yeni servislerle hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet hizmetleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.


Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil ve Transfer işlemleri, Hosting , Sanal Sunucu VDS, Fiziksel Sunucu Dedicated, SSL Sertifikası, Lisans Satışı ve Kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Daha fazlasını sunmak için durmadan çalışmaktayız.


En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.


Konukbilisim.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.


Misyonumuz

Müşterilerimize, kesintisiz olarak en kalite internet hizmetlerini sunmak, hızlı ve güvenilir internet hizmeti ile tam olarak tüm ihtiyaçları tek bir panel üzerinden gerçekleştirmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.


Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilere ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi internet hizmetini sunmak, internet hizmetleri sektöründe şiretimizi en üst sıralara çıkarmak ve Türkiye'de internet hizmetleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.


Top