Loading...
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
bilişim firması

Türkiye'nin

Hızlı ve Güvenli
Bilişim Firması

Bilişim sektöründeki hızlı ve güvenli altyapımızla, 7/24 kesintisiz desteğimizle yanınızdayız.

Yüksek Performanslı

Hosting Çözümleri

Barındırma

Gelişmiş Bilişim Çözümleri

Sunucu teknik altyapımızın tamamını güvenilir ve hızlı internet bağlantısı ile sağlamaktayız. Altyapımız TIER 3 veri merkezi standartlarında veri merkezinde barındırılmaktadır.

Firmamız, bireysel ve kurumsal müşterilerine İnternet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2012 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

İşinizi Geliştirecek

Profesyonel Hizmetler

Geliştirme

Bilişim çözümleri için 10 yıllık tecrübemizle buradayız.

Tecrübe

Konuk Bilişim, bireysel ve kurumsal müşterilerine ekonomik ve gelişmiş çözümler sunabilmek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı, güvenilir hizmetler sunmayı amaç edinmiştir. Hizmetlerimizin kalitesini geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere entegre olmaktayız.

Güçlü, kesintisiz ve profesyonel hizmet vermek için son teknoloji yazılımlar ile sunucularımızı güçlendirmekteyiz.

Altyapı memnuniyeti için en önemli faktörlerden olan veri merkezi için, Tier3 alt yapısı ile sunucularımızı barındırmaktayız. Konuk Bilişim olarak uzman ekibimiz ile sorunsuz altyapı sunan verimerkezi sayesinde aradığınız hizmete sahip olacaksınız.

Satış öncesi ve hizmet sonrası desteğimiz ile yanınızdayız, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize kesintisiz destek sunuyoruz.

Bize güvenen değerli müşterimiz arasına sizde hemen katılın. Her zaman uzman ekibimiz ile taleplerinizi karşılamaya hazırız! Telefon, mail ve destek sistemimiz ile ekibimiz üstün kaliteli desteğimizi sizlere sunmak için burada.

Hemen Üyeliğinizi Oluşturun

Tüm hizmetlerimiz ve ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için, hemen ücretsiz olarak Konuk Bilişim sistemine üyeliğinizi oluşturun.

Top